A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valbona Spahiu

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  129
  • Residence:
  • Zvicër 
  • Age:
  • 32
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Valbona Spahiu is a popular singer of Modern Traditional, Tallava & Traditional Wedding music. Ne vitin 2000, mori pjese ne festivalin "Kosovarja Kendon" dhe me pas u trasferua ne Gjermani. Filloi te marr pjese neper shume mbremje ne Gjermani, Zvicerr etj. Ka punuar 3 vite pa nderprerje ne discoteken "Boleros" dhe ka patur sukses te madh. Po ne vitin 2007, realizoi videoklipin me vellain e saj, Bashkim Spahiun. Kenga ishte nje balade shum e bukur qe titullohet "Sje per mua". Po ne ate vit nxorri edhe albumin e saj te pare ne shitje me titu...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Bashkim Spahiu

(Her brother)

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Live (2012)

S'ka Pishman (2011)


» Add A Song »

Larg Nga Unë
Kokrra E Tradhetarit
Fol Sa Me Don
Syri Im Po Loton
Moj Katile
Provoje Pak
S'ke Afat
M'ke Lan
Zjarr


Translations (1)


Related Artists:

Edona Bujari

Xhevahire Bytyqi

Vjollca Selimi

Kaltrina Molliqaj

Xhuli

Arlinda Gaxherri

Lil Vlora

Arjeta Zhuta

Kristina Vreshti

Edita Abdieski


Tags: Valbona Spahiu, Valbona Spaiu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019