Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Oj Dashni E Par Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

plag e vjeter mbeti qel
ti nga zemra nuk me del x2

u mundova me te harru
po veq jom mashtru
sa mungon ne jeten time
tash e kam kuptu

ref 2x
OJ DASHNIA E PARE
OJ DASHNIA PA EMER
A SA SHUM KUJTIME
MI KE LAN NE ZEMER

ASNJEHER SMA Ka MERR MENDJA
SE PER TY KAM SHUM NDJENJA
u mundova me te harru
po veq jam mashtru
sa mungon ne jeten tem tash e
kam kuptu

ref 2x
oj dashnia e pare
oj dashni pa emer
ah sa shum kujtime
mi ke lan ne zemer

Ref 2x
oj dashnia e pare
oj dashnia pa emer
sa shum kujtime
mi ke lan ne zemer.


Ky tekst u dërgua nga Blerta

Valbona Spahiu - Oj Dashni E Par
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Dashni E Par".
3. Video është e këngës "Oj Dashni E Par", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 0