Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Krejt Me Rend Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


heren e par je larguuu
se na mushem te dy shum

heren e dyt ika un
se nga ti u trema shum
por nafaka sme ke ikur
tana punen ndreqe shpirto

krejt me ren krejt me ren
tana senet po vin veet
e kam kuptu e ke kuptu
aj ti me don dhe un te du (2x)

heren e par ti je fjalos
e mandej shum je brengos

heren e dyt kam dhan fjal
e mandej te dasht ma fort
por nafaka sme ke ikur
tana punen ndreqe shpirto

krejt me ren krejt me ren
tana senet po vin veet
e kam kuptu e ke kuptu
aj ti me don dhe un te du (2x)

krejt me ren krejt me ren
tana senet po vin veet
e kam kuptu e ke kuptu
aj ti me don dhe un te du (2x)


Ky tekst u dërgua nga  vjollca


Nuk kemi video për këtë këngë.
Valbona Spahiu - Krejt Me Rend
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt Me Rend".
3. Video është e këngës "Krejt Me Rend", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 0