Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Prej Nje Shteti Ne Tjeter Shtet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ky gurbeti i ran si guri sa shum po peshon
kam kujtu se i vjen fundi e nje dit mbaron

(2)po thot nana hajt te shpija o ju djemt e mi
po thot baba qka ju vyn ma aj gurbet i zi

(2)prej nje shteti ntjeter shtet ne vendlindje zemra bmet kush su msu me bab e nan ska ma keq ska ma ran

eeeeeeeeeeeeeee pikon loti o mor per batan

per pak euro edhe franga edhe pak dollar
me harru gju-hen e nanes zoti nuk ta fal

(2)ne vend huj o vlla shqiptari vendin nuk e ka
hallal nana edhe baba skan per me naj ba

(2)prej nje shteti ntjeter shtet ne vendlindje zemra bmet kush su msu me bab e nan ska ma keq ska ma ran

eeeeeeejjjjjjjjjjj pikon loti o mor per batan


Ky tekst u dërgua nga Desa

Valbona Spahiu - Prej Nje Shteti Ne Tjeter Shtet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prej Nje Shteti Ne Tjeter Shtet".
3. Video është e këngës "Prej Nje Shteti Ne Tjeter Shtet", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 0