Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Egzistoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

kur te shikoj harroj ehde te flasi
i dashur me fal
humbas per nje qast kur zemra nis te flas
per tyy
papritmaaas kur te shikoj harroj edhe te flasi
i dashur me fal
humbas per nje qast kur zemra nis te flas
per tyy papritmaas
veq nje fjale ty te ben te ndjeheshdjal krenar
puthje par ka nga pas vetmin si nje ziliqar
dashuroj dy syt e tua si nje djal linde per mua
egzistoj se te dua
dhe jetoj me puthjet e tua
dashuroj dy syt e tua si nje djal linde per mua
dashurooooooooooooooooooj
nje ditar mbaj ne duar emrin tend ne qdo flet e
kam shkruar i dashur
mbete gjithmon i pari ne zemer dhe prap te dua
ne qdo vendd ku jam hija jote me ndjek nga pas
ndoshta jem pak e marr dahsuria te len pa fjale
ref:2x
dashuroj dy syt e tua si nje djal linde per mua
egzistoj se te dua
dhe jetoj me puthjet e tua
dashuroj dy syt e tua si nje djal linde per mua
dashuroooooooooooooooooojNuk kemi video për këtë këngë.
Valbona Spahiu - Egzistoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Egzistoj".
3. Video është e këngës "Egzistoj", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 0