Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu & Bashkim Spahiu - Zemer Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

te thojn qka pret se sdashurohesh nga ndjendja pse frigohesh ky shanc ma nuk te vjen zemra patjeter te dhurohet momenti kur afrohet dhe ska me kush te flet...Filimi i ambel e Fundit nuk dihet ndoshta nuk te del siq mendon Gabimi shpejt behet pastaj spermisohet nuk e din qka po rrezikon
Ref:Zemer Zemer a me don as se veten me mashtron ndoshta vetem dy tre dit pastaj nuk te intereson2x..
Te thojn qka pret se sdashurohesh nga Ndjendja pse frigohesh ky shanc ma nuk te vjen zemra patjeter te dhurohet momenti kur afrohet dhe ska me kush te flet..Filimi i ambel e Fundit nuk i dihet ndoshta nuk te del siq mendon Gabimi shpejt behet pastaj spermisohet nuk e din se qka po rrezikon
Ref:Zemer Zemer a me don as se veten me mashtron ndoshta vetem dy tre dit pastaj nuk te inetereson2x..


Ky tekst u dërgua nga Shkupijane


Nuk kemi video për këtë këngë.
Valbona Spahiu & Bashkim Spahiu - Zemer Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer Zemer".
3. Video është e këngës "Zemer Zemer", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu & Bashkim Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 0