Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Me Dy Shkronja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

DASHURIA RA NE PROVIM JA KA NIS ME PAS DYSHIM PSE NUK JE SI NE FILLIM NUK ME THU O SHPIRTI IM 2X.
ME DY SHKRONJA THUHET PO ME DY SHKRONJA THUHET JO HAPE ZEMREN ME TREGO A ME DON A NUK ME DON 3X
ME DUKET SE QDO FJAL NGA ZEMRA S'TE KA DAL KE NDRYSHU QYSH JE KAN SIKUR DON DIQKA MEM THAN 2X.


Ky tekst u dërgua nga Egzona

Valbona Spahiu - Me Dy Shkronja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Dy Shkronja".
3. Video është e këngës "Me Dy Shkronja", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 1