Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Valbona Xeka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 44 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Valbona Xeka është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Më datë 10 Korrik 2012, Valbona Xeka publikon videoklipin "Me Fat Eshte Dashuria". Më datë 21 Janar 2013, Valbona Xeka publikon videoklipin "1000 Jete". Më datë 9 Mars 2013, Valbona Xeka publikon videoklipin "Kam Mall". Më datë 16 Tetor 2013, Valbona Xeka publikon videoklipin "Gusha Me Arome", në bashkëpunim me Klodian Korra. Më datë 7 Gusht 2014, Valbona Xeka publikon videoklipin "Selfie", në bashkëpunim me Fatmir Daja. Në Maj 201...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Leonora Bahiti

Ganimete Abazi (Ganja)

Miranda Hashani

Emine Toska

Alisa Baraku

Inis Gjoni

Valbona Mema

Odeta Dervishi

Alma Bektashi

Laureta Meci


Tags: Valbona Xeka, Bona

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet