Valbona Xeka
Valbona Xeka
Valbona Xeka
  • Vendlindja:
  •  Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri
  • Mosha:
  • 47 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 18 Qershor 1975
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♊ Binjaket
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop popullore moderne
Valbona Xeka është këngëtare e njohur. Më datë 10 Korrik 2012, Valbona Xeka publikon videoklipin "Me Fat Eshte Dashuria".

Më datë 21 Janar 2013, Valbona Xeka publikon videoklipin "1000 Jete".

Më datë 9 Mars 2013, Valbona Xeka publikon videoklipin "Kam Mall".

Më datë 16 Tetor 2013, Valbona Xeka publikon videoklipin "Gusha Me Arome", në bashkëpunim me Klodian Korra.

Më datë 7 Gusht 2014, Valbona Xeka publikon videoklipin "Selfie", në bashkëpunim me Fatmir Daja.

Në Maj 2015, Bona merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Une E Di", në bashkëpunim me Danati.

Më datë 25 Korrik 2015, Valbona Xeka publikon videoklipin "Weekend", në bashkëpunim me Baba Li.

Më datë 4 Dhjetor 2017, Bona Xeka publikon videoklipin "Bone Nxeht".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0