Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Xeka - 1000 Jete Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  7

sa here me ty unë sjam
veten e vras ty të thrras
ti je gjithqka qe unë kam
asgjë se ndan
je frym ma qan unë var

me ty jam ne qdo hapë
une veten të kam
sa her qe ndihem veten
mu me ke ne qdo hapë
zemren ta fal
sa herë qe ndihesh veten

ne qdo moment
em ban me flet
zemer per ty gjithqka ja vlen

ne qdo moment
em ban me flet
me ty jetoj 1000 jetë 2x

sa herë unë me ty sjam
veten e vras
ty të thrras
ti je gjithqka qe un kam
asgjë sem ndan
je frym ma qan un va

me ty jam ne qdo hapë
une veten te kam
sa herë qe ndihesh veten
mu me ke ne qdo hapë
zemren ta fal
sa herë qe ndihesh veten

ne qdo moment
em ban me flet
zemer per ty gjithqka ja vlen
ne qdo moment
em ban me flet
me ty jetoj 1000 jetë 4x


Ky tekst u dërgua nga prizreniValbona Xeka
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/01/2013


Valbona Xeka - 1000 Jete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1000 Jete".
3. Video është e këngës "1000 Jete", por nuk këndohet nga Valbona Xeka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Xeka:


Komente 0