Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valdrin Durmishi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Tetovë 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Valdrin Durmishi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 18 Prill 2019, Valdrin Durmishi publikon videoklipin "Moj E Mejr E Holl". Videoklipi u prodhua nga kompania Jehona....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Pleurant Aliti (Landi)

Liridon Vllahiu

Sovran Olluri

Hala Osmanollaj

Adriatik Asllani

Merki Buduri

Shqiprim Sylejmani

Kujtim Ibrahimi

Ylker Baliu

Miki

Tags: Valdrin Durmishi


Komente mbi këtë artist