Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valentin Markvukaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Valentin Markvukaj është një autor këngësh i njohur. Valentin Markvukaj eshte nje Kompozitor , Dirigjent dhe Producent qe jeton dhe punon ne Australi . Valentini mund te njihet me shum si kompozitori dhe tastjeristi i grupit DJEMT E DETIT .Valentini ka realizuar edhe dy albume solo , ALL I SEE dhe FEELING BlUE . Ai zoteron dhe Studion e inçizimeve VMSound . Valentini se fundi ka realizuar the video klipin e tij ALL II SEE ....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

Djemte E Detit

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Milot Binaku

Ejup Shabani

Marsel Gunga

Perparim Ademi

Marjan Deda

Fatrin Krajka

Ilir Livoreka

Rrahman Kryeziu

Kushtrim Hajrullahu

Besnik Zikolli

Tags: Valentin Markvukaj, Djemte E Detit


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet