Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valentina Ajdari - Fati Na Ndau  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

10/02/2013

2013-02-10T10:21:14+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fati Na Ndau" kënduar nga Valentina Ajdari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Valentina Ajdari i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Afrim Muciqi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I
Më lanë të verbër më lanë të mjerë
Moj Perëndi cfar më ke sjellë
Që kur në jetë më stë harroj
Puthjen e saj që më shkatëroj

REF:(2her)
Perëndi më ndihmo
Lutjen time ma prano
Kthema mua fatin tim që të shoh

II
Më lanë të shkretë
Më lanë pa jetë
Moj Perëndi cfar më ke sjellë
Që kurr përrjetë më stë harroj
Puthjen e saj që më shkatëroj

REF:(4her)
Perëndi më ndihmo
Lutjen time ma prano
Kthema mua fatin tim që të shohMë Shumë Këngë Nga Valentina Ajdari:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet