Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valentina Lajçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
 • Vendlindja:
 • Peje 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 14 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Valentina Lajçi është një shkrimtare. Jeton në Kosovë në qytetin e Pejës, shkolla ku studion quhet shkolla "Skënderbeu". Hobi i saj është të shkruaj poezi, poashtu edhe te luaj futboll, që është sporti më i preferuar i saj. Është një person pozitiv. Që nga fëmijëria ishte nxënëse e dalluar dhe akoma është, sepse nuk ka mbaruar ende mësimin e shkollës së mesme të ulët, e tani ajo është në klasën e nëntë(9). Ka recituar vjersha në teatrin "Istref Begolli" ne çdo festë te shkollës Valen...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Autorë Të Ngjashëm:

Eldona Rama

Bleona Brahaj

Gresa Rudaku

Lule Xhafa

Eriona Kolica

Njomza Fetahaj

Yllka Kastrati

Sara Ibrahimi

Rina Hajrullahu

Anxhela Kanani

Tags: Valentina Lajçi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet