Valentina Llapri Poezi
Valentina Llapri

Atë Që Meriton!

Të gjithë jetojmë jetët tona!
Ato që na ka caktuar i madhi Zot!
Dikush rend pas zilisë, pas cmirës dhe hipokrizisë,
Dikush zhytet në petkun e vetmisë.

Në fund të udhëtimit te jetës tonë!
Secili nga ne do t’marrë atë që meriton.

valentina-llapri 17/4/2017

- Poezi nga Valentina Llapri{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0