A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valentina Plaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
BIOGRAFIA: Valentina Plaku është një shkrimtare. Pershendetje! Punoj fotografe por hera heres dhe shkruaj poezi. Hyra rastesisht ketu dhe vendosa te dergoja disa krijime te miat....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Gresa (Poete)

Vjollca Pasku

Imelda Ahmataj

Ditaa

Venera

Lendita Qeriqi

Drilona Tahiri

Emma Borovci

E Magjistruara

Kristjana


Tags: Valentina Plaku

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019