Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Valentina Rama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25
 • Vendlindja:
 • Skenderaj 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Finlandë 
 • Mosha:
 • 40 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Valentina Rama është një këngëtare e njohur. Valentina Rama beri disa hite, por ka pak kohë që është larguar nga muzika. Dikur ishte mjaft e pëlqyer nga publiku dhe këngët e saj dëgjoheshin shumë. Këngëtarja nga Drenica, tani jeton në Finlandë, ndërsa nuk dihet nëse do të sjell ndonjë projekt të ri me të cilin do të rikthehet në skenën muzikore. Në Janar 2005, Valentina Rama merr pjesë në Kënga Magjike 2004 me këngën "Kot E Ke", ku arriti deri ne gjysem-finale dhe pati mjaft sukses. N...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareMos Me Le (2013)

A Po A Jo (2008)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Jasmina Sahiti

Egzona Krasniqi

Aferdita Bajrami

Linda Mirena

Besa Morina

Lora Braha

Fitore Gjonbalaj

Leonida Marjakaj

Xhuli

Laureta Meci


Tags: Valentina Rama

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet