Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valentina Rama - Insomnia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ritmi fillon,jam plot energji
Sonte s'ka gjume, per mua dhe per ty
Shampanja e qelt, dhe sterpik ne cdo ane
Perfekt une ndjehem, kur ty te kam prane

Sonte nuk kam qasje ne rrjet
Telefonin e kam ndal vet
Nuk dua sonte asgje t'me shqetesoj
Kur me ty pi e vallzoj

REF.
Insomnia sonte me kaplon
Insomnia sonte me mungon
Sonte nuk ka gjume per neve
As per ty

Jam n'kriz per uje e n'kriz per oksigjen
Se nga nxehtesia tash vlon krejt ky vend
Kjo nate eshte e cmendur,ndjersitem ne podium
E pi bashke me ty dhe sonte nuk ka gjume

Sonte nuk kam qasje nje rrjet....(perseritet)

REF.
Insomnia sonte me kaplon...(perseritet)


Ky tekst u dërgua nga  Genti

Valentina Rama - Insomnia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Insomnia".
3. Video është e këngës "Insomnia", por nuk këndohet nga Valentina Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valentina Rama:


Komente 0