Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valeza Salihu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Valeza Salihu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2005, Valeza Salihu merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Te Daja". Në Dhjetor 2007, Valeza Salihu merr pjesë në Ylberi 2007 me këngën "Te Daja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Valeza Salihu, Valza Saliu

Komente 0