Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vali Corleone

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  130
 • Emri i Vërtetë:
 • Valdrin Sylejmani
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Mosha:
 • 37 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Vali Corleone është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Me shprehjen e tij “absollut”, Vali ka thënë se mund t’ia kalojë edhe disa herë kampionit në Formula 1, Michael Schumaher dhe motoristit Valentino Rossi. E kur është pyetur për femrat ai ka thënë se nuk merret me to. “Nuk merrem unë me to. Me lusin vet femrat”, ka thënë ai, transmeton “Reporteri.net”. E kur është pyetur se me kënd figurë të njohur ka pasur raporte seksuale ai është përgjigjur. “S’di kush më ka mbetur”. Ai ka konfirmuar se ka pa...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

11 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vin Veli

Andy Gramm

John Van Ride

Monny

Edi Krasniqi

ZeeroMan

Valon Rama

Prince Double H

Shpat Deda

Don Arbas

Tags: Vali Corleone, Valentino Corleone, Princvalentino, Valdrin Sylejmani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet