Më mbaj mend (për 1 muaj)

Princvalentino Corleone - Diamond Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Princ Valentino corleone, ka lansuar hitin e tij të ri me klip, e cila sigurisht se i përket stilit të tij, për klube të natës.

Njeriu i makinave luksoze, dhe i festave, Valentino Corleone ka publikuar projektin e ri.

“Diamond” quhet kënga e re, e cila për dallim nga këngët e tjera ku kishte tekst të fraksionalizuar, kësaj radhe vërehet e përdorur edhe fjala Hiroshima.

Por, i kujt është vokali i femrës në këtë këngë? Këtë e di vetëm Vali...


Princvalentino Corleone - Diamond
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diamond".
3. Video është e këngës "Diamond", por nuk këndohet nga Princvalentino Corleone.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vali Corleone:


Komente 0