Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vali (Hip-Hop)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Vali (Hip-Hop) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 9 Janar 2017, Vali publikon videoklipin "Zemren Me Ta Fal". Më datë 6 Janar 2019, Vali publikon videoklipin "Popo"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Vali

Komente 0