Valki
Valki
Valki
  • Emri i Vërtetë:
  • Valmir Sefedini:
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 12 Shkurt 1990
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♒ Ujori
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Valki është këngëtar i njohur. Valmir Sefendini jeton ne Mitrovice dhe ka publikuar shume kenge.

Më datë 5 Prill 2015, Valki publikon videoklipin "Dosti Jem, Dedikim".

Më datë 16 Shtator 2017, Valki publikon videoklipin "Jetes".

Më datë 3 Shtator 2021, Icy Sead & Valki publikojnë videoklipin "Ana".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: fb29694 fb29694  Komente 0