Valki
Valki

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Valmir Sefedini:
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 12 Shkurt 1990
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♒ Ujori

Biografia

BIOGRAFIA: Valki është një këngëtar i njohur. Valmir Sefendini jeton ne Mitrovice dhe ka publikuar shume kenge. Më datë 5 Prill 2015, Valki publikon videoklipin "Dosti Jem, Dedikim". Më datë 16 Shtator 2017, Valki publikon videoklipin "Jetes". Më datë 3 Shtator 2021, Icy Sead & Valki publikojnë videoklipin "Ana"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0