TEKSTESHQIP

Icy Sead & Valki
Ana
Lyrics

sot jam larg tu menu pr ty
njenen dor kam splif
tjetren goten me raki
vec zoti e di sa shum t kam dash ty e tash jena shum larg
po qe s ka rendesi
ftyren ta kam harru
po po t shof n fotografi
shpirti po m dhemb mos e harro ket melodi
e ca kena pas na t dy s po mujna me ja bo viz
se n cdo moment t kam n zemer edhe n kry
o ana
vec edhe nje shans ti mu ama
s o nevoja me bo drama
hajde zemren ti mu falma
o ana
vec edhe nje shans ti mu ama
s o nevoja me bo drama
hajde zemren ti mu falma falma falma
e n ket nat me shi
s po di qysh m u shpreh
kerkon si ty mo nuk kam me ndje
kur e ndjen ket melodi zemra a ka t rreh
e un per ty kam mu pi
per ty kam mu deh
per ty bona gipss
per ty bona dhe
a e meritoi kjo dashni me u zbeh
un po du me t ndjeh
vec kallzom ku je
o kallzom ku je
o ana
vec edhe nje shans ti mu ama
s o nevoja me bo drama
hajde zemren ti mu falma
a muj me t fol
edhe pse je lodh
tu bo mbas meje e un si pa kontroll s dita me t rujt
s dita ca kom n dor
tash pe shoh qe dicka te un po ndodh po m mungon shum e ftoht kjo nata
a thu pa ty edhe veten e shajta
je kon gjithcka
je kon gjeja qe dashta
vec kom ec edhe s kom kqyr mbrapa
o ana
vec edhe nje shans ti mu ama
s o nevoja me bo drama
hajde zemren ti mu falma
o ana
vec edhe nje shans ti mu ama
s o nevoja me bo drama
hajde zemren ti mu falma falma falma

DËRGOI: