A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valmir Shala

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
  • Age:
  • 30
BIOGRAFIA: Valmir Shala is a popular singer of Modern Traditional music. Vali është një këngëtar i talentuar që merret me muzikë që nga mosha 15 vjeçare. Në vitin 2013, Valmir Shala publikon albumin "100% Live". Më datë 5 Mars 2015, Valmir Shala publikon videoklipin "Ajo Natë", që është realizuar nga Riza Production. Muzika e këngës u punua nga Liridon Sylemjani, teksti u shkrua nga Liridon Sylemjani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Drinor Zymberi. Videoklipi u prodhua nga Riza Production. Pas publikimit në YouT...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Kenge Dasmash (2015)

100% Live (2013)


» Add A Song »

Pa Ty
Zemra Po Me Thote
Ajo Natë


Related Artists:

Isen Selimi

Hevzi Kumanova

Durim Malaj

Berat Demiri

Gentian Gojani

Ram Kukaj

Fifty

AroGanti

Kauzza

Big Night


Tags: Valmir Shala, Vali

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019