A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Valmir Shala - Zemra Ime Zemra Jote


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2013

2013-12-01T00:00:00

Song from the album:

"100% Live"It's a long time that we try finding the lyrics to "Zemra Ime Zemra Jote" sung by Valmir Shala.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Valmir Shala attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Ramadan Krasniqi (Dani). We wish that's the lyrics you are looking for:

Zemra ime, zemra jote janë bashku
beso ti je ylli i kësaj bote shumë të du
Zemra ime, zemra jote janë bashku
beso ti je ylli i kësaj bote shumë të du

Sa filluam zemër një jetë të re
edhe dielli ngrohte vetëm për ne
të gjithë po mundohen me prishë ket' punë
besa jonë moj zemër, besa jonë nuk lunë

Zemra ime, zemra jote janë bashku
beso ti je ylli i kësaj bote shumë të du
Zemra ime, zemra jote janë bashku
beso ti je ylli i kësaj bote shumë të dumore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019