Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valmir Shala - Do Te Kthehesh Ti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/02/2015

2015-02-06T16:57:53+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Te Kthehesh Ti" kënduar nga Valmir Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Valmir Shala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Valmir Shala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet