Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Valmira Beqiri-Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  5
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Valmira Beqiri-Morina është një shkrimtare. Shkollen fillore e kreu ne shkollen Mustafa Bakiu ne Prizren, tani jeton dhe vepron ne Zvicer atje e kreu shkollen e mesme dhe vazhdoi ne degen e Ekonomise ku edhe dipllomoi. Eshte nje poete me shume aftesi e cila ka shkruar vazhdimisht poezi qysh ne moshen e re. Se shpejti do ta botoje edhe nje liber me permbledhje te ndryshme te poezive ky do te jete libri i saj i pare, ajo vazhdon te shkruaj vazhdimisht poezi te ndryshme....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Kaltrinë Uka

Jehona Gashi

Franceska Ramadani

Edisnajda Xhihani

Gjuljana Marku

Blerona Brao

Oriada Dajko

Flogerta Krypi

Simona Shalcanj

Herolinda Laqaj

Tags: Valmira Beqiri-Morina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet