Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Azizi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Miratoc 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Valon Azizi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore vajtuese. AUTOBIOGRAFI: Jetoj ne Prishtine dhe rrjedh per nje familje te sinqerte posaqerisht ne familej timi jan te aktivuar ma shum me shkoll te nalta. por me mu ndodhi krejtsisht dryshe ku si femi si mbaj mend une me ishte thell ne shpirtin tim KENGA, dmth muzika ishte ajo qe e ndjesha veten nonstop me te dhe e vlersoja veten si pa muzik ashtu si pa shpirt. E me muzik jam maru per si femi ku dhe jam kon i aktivizuar ne shokll te muzikes si kengtar ne k...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë KomentMu Duk Vetja Miloner (2016)

I Mbylli Syte, Te Kujtoj Ty


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bajram Dobra

Premtimi (Premtim Ibrahimi)

Mr.Safet

Liridon Sefa

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi)

Faton Rugova

Mendi

Driton Ajeti

Mergim Gojani (Gimi)

Nimon Mushkolaj

Tags: Valon Azizi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet