Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Azizi - Dashnit Ta Fala Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

dashnin ty ta pata falur ta dhash veten pa e pyt nanen ty ti fala gjitha tmirat ti ma ktheve prapu shpinen ty ti fala gjitha tmirat ti ma ktheve prapu shpinen shum her tlutna mos um trathto shum her t'tham se nuk gaboj ma por ti shkove e u larogove mos thuj ma se u pendove shum her tluta mos um trrathto shum her mthe se nuk gaboj ma po ti shkove e u largove mos thuj ma se u pendove dashnin ty ta pata falur ta dhash veten pa e pyt nanen ty ti fala gjitha tmirat ti ma ktheve prapu shpinen ty ti fala gjitha tmirat ti ma ktheve prapu shpinen shum shum her tluta mos um trrathto shum her mthe se nuk gaboj ma po ti shkove e u largove mos thuj ma se u pendove


Ky tekst u dërgua nga hesat hasani


Nuk kemi video për këtë këngë.


Valon Azizi
Publikimi: 26/06/2008


Valon Azizi - Dashnit Ta Fala
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnit Ta Fala".
3. Video është e këngës "Dashnit Ta Fala", por nuk këndohet nga Valon Azizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valon Azizi:


Komente 0