Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Azizi & Hevzi Kumanova - Po Shkelqen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Hevzi Kumanova

17/05/2014

2014-05-17T19:17:19+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Shkelqen" kënduar nga Valon Azizi & Hevzi Kumanova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Valon Azizi & Hevzi Kumanova i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Valon Azizi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet