A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valon Berisha

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Valon Berisha is a popular singer of Modern Traditional, Tallava, Traditional Wedding & Folk Ballads music. Në vitin 2011, Flora Gashi & Valon Berisha publikojnë albumin "Knaquni Ne Dasem". Më datë 26 Qershor 2015, Valon Berisha publikon videoklipin "Nusja Jone". Në vitin 2015, Valon Berisha publikon albumin "Sofra Prizrenase". Më datë 11 Qershor 2016, Valon Berisha publikon videoklipin "Aj Fustani Bardh". Muzika e këngës u punua nga Xheni, teksti u shkrua nga Ejup Shabani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Xheni. Videoklipi u prodhua nga MProdu...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Live 2018 (2018)

Sofra Prizrenase (2015)

Knaquni Ne Dasem (2011)


» Add A Song »

Aj Fustani Bardh
S'ka Me Kthim
Nusja Jone
Qani Syte E Mi


Related Artists:

Aziz Murati

Fikret Dauti

Florim Gega

Faton Rugova

Ylber Osmani

Avdyl Mziu

Kacho

Arjan Effecti

Breaker G

Enis Potoku


Tags: Valon Berisha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019