Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Bytyqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Valon Bytyqi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Është një djalosh i ri nga Ferizaj i cili ka filluar të merret me muzikë dhe po pëlqehet shumë nga publiku, sidomos nga ata të Ferizajt. Në një bisedë për Tribunën ai theksoi që është i pakonkurrent atje, ndërsa bën me dije se e ka në plan ta pushtojë skenën tonë. Ndryshe, ndonëse jo shumë i njohur në tregun e gjerë, Valoni tashmë i është përveshur punës dhe po sjell dy këngë të reja. "Do të dal një këngë e re me muzikë nga Shkumbin Nebihu ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Valon Bytyqi

Komente 1