Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Bytyqi - Nora Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Oh çme zgjove nga kjo natë
Lajmerime lajmerove
Kur endrroja per ty vashë
Per ditet, e bukura rinore

Rruges te shof e merzitur
Me flok te shprishura nga era
Mendon qe më ste dua
Mendon qe te kam harruar

Noraaa ouoouou noraaa
Ououou noraaa un te dua noraaa (2x)

Prej dritares kur shiqoj
E deshpruar me buzqesh
Shpalon floket me shikon
E dashur, e imja do te jesh

Te dashuroj deri ne vdekje
Te betohem ne tyyy
Jeta ime ti me je
Je drita, e syve tmii

Noraaa ouoouou noraaa
Ououou noraaa un te dua noraaa (2x)


Valon Bytyqi - Nora
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nora".
3. Video është e këngës "Nora", por nuk këndohet nga Valon Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valon Bytyqi:


Komente 0