Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Miftari

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Valon Miftari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2018, Valon Miftari publikon albumin "Live 2018". Më datë 15 Gusht 2020, Valon Miftari publikon videoklipin "Buza Jote". Më datë 9 Korrik 2021, Valon Miftari publikon videoklipin "Kujtoje Zemrën"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLive 2018 (2018)

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Argjend Zymberi

Lavdrim Xhelili

Imer Rama

Arsim Hakiqi

Fatmir Imeri

Liridon Haxhijaj

Traboin Mehaj

Emin Tafa

Albo 06

Mmg

Tags: Valon Miftari


Komente mbi këtë artist