Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Valon Shehu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  32
  • Vendlindja:
  • Gjakove 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Valon Shehu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe pop-rock. Valon Shehu eshte nga Gjakova i cili eshte aktiv ne klube te ndryshme me muzike live jo vetem ne qytetin e tij te lindjes por edhe me gjere. Si talent eshte zbuluar ne Shqiperi ne nje talent-show ne TV Klan dhe Shqiperia i ka dhene atij shume sukses dhe fame. Në Maj 2007, Valon Shehu merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Sa Do Te Doja". Në Nëntor 2007, Valon Shehu merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Mi Mbyll Syte". Në Nëntor 2009, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Vigan Shehut

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Briz Musaraj

Liberian Selimi

Valon Rama

ZeeroMan

Merytoni

Monny

Ergin Brahimi

Don Arbas

Acidi

Hysni Zeqiri

Tags: Valon Shehu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet