Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Te Dua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sonte hajde buzen falma
shpirtin tim ti ringjallma
hajde mos em rrin karshi

se te dua vetem ty...2x...
Sagapo Sagapoo,I LOVE YOU,I LOVE YOU
te dua zemra ime

sa shume une TE DU....
Sonte hajde buzen falma
shpirtin tim ti ringjallma
hajde mos em rrin karshi

se te dua vetem ty...2x..
TI AMO,TI AMO

Seni seni seviyorum
Te dua zemra ime
Sa shume une TE DUU...
Sagapo Sagapoo,I LOVE YOU,I LOVE YOU
te dua zemra ime

sa shume une TE DU....


Ky tekst u dërgua nga  Timka94

Valton Krasniqi - Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente 0