Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Valza Zhegrova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  863
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Belgjikë 
 • Mosha:
 • 16 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Valza Zhegrova është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. E njohur si vajza që shumë shpejt u shndërrua në një senzacion në rrjetet sociale me videot e saj duke kënduar “cover”-a të këngëve të ndryshme, Valza Zhegrova, tani ka vendosur që të hyjë në skenën muzikore profesionalisht. Producenti Mixey i cili njihet për këngët dhe bashkëpunimet e tij të veçanta, ka bërë publike se tani labelit të tij i është shtuar anëtarja më e re, Valza. Ajo ende pa publikuar ndonjë projekt profesional veçse ka krijuar nj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

8 🔥🔥

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (26)

24
11
9
6
5
17
15
8
2
8
10
16
12
8
15
11
2
9
7
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Ermedina Rama

Luiza Hasani

Fatjona Kuçi

Ariana

Eronida

Kanita

Donjeta Morina

Inis Neziri

Wendi Mancaku

Klea Balukja

Tags: Valza Zhegrova, Valza


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet