A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valza

Mon Ami ➡ Mon Ami

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: .........E+R


Mon Ami

une jom kon gjithmone aty
kur zemren ta kan thy
e ti doren ma ki majt kur syt
e mij kane kajt
yee

gjithmone e kom kerku mem dasht
qysh une e du e pa
frike me i besu
o na na

e me ja fal zemren
me ja fal jeten
full in love
e me pas ngat vetes
jo ngat tjeter
do you now?

e pa prit un erdhe ti
ja nisem na shoqni
po ndryshe tash pot shoh
spo di qysh me ja bo

Hmmm

kom dashni si me tpa mon ami
Uhhh
mo spo di qka jem un e ti

Uhhh
kom dashni si me tpa ty mon ami
Uhhhh
mo spo di qka jena un e ti

Uhhhh
kom dashni si me tpa mon ami

spo di qysh me ta thon
qe zemra jeme tdon

kado qe jena shku
une doren sta kom lshu
e pa frike tkom besu
o na na

une jom kon gjithmone aty
kur zemren ta kan thy
e ti doren ma ki majt kur syt
e mij kane kajt

e tash smuj pat pa
se fjalen ta kom dhon
gjithmon zemer tkom
ohoh
my lovee

Hmmm
kom dashni si me tpa mon ami
Uhhh
mo spo di qka jem une ti

kom dashni si me tpa ty mon ami
Uhhhh
mo spo di qka jena une ti

Uhhh
kom dashni si me tpa mon ami
hmmm
spo di qysh me ta thon
qe zemra jeme tdon

une jom kon gjithmone aty
kur zemren ta kan thy
e ti doren ma ki majt kur syt
e mij kane kajt

e tash smuj pat pa
se fjalen ta kom dhon
gjithmon zemer tkom
ohoh
my lovee


Mon Ami

I'm always there
when your heart has it
take your hand off my left when you sit
mine have the goats
yee

I always use my memo
as long as I see you
fear me
o on on

and forgive my heart
I forgive my life
full in love
and afterwards she herself
not the other one
do you now?

you did not wait for it
and I'm gonna be friends
otherwise it is now pot sho
I do not know how far i boo

hmm

I love you like tpa mon ami
hmmm
I know what you are

I love you like me
hmmm
what are you talking about?

I love you like tpa mon ami
hmmm
I do not know how to deal with them now
that was my heart

When did I go?
I'm all right
without fear of believing
o at na

I'm always there
where your heart has yours
take your hand off my left when you sit
mine have the goats

and now I did not see it
that your keyword is chasing
always heart to com
ohohoh
my lovee

I love you like tpa mon ami
hmmm
I know what you are

I love you like me without you mon ami
hmmm
what are you talking about?

you love me as unhappy
hmmm
I know what I do with them
that was my heart

I'm always there
where your heart has yours
take your hand off my left when you sit
mine have the goats

and now I did not see it
that your keyword is chasing
always heart to tkom
ohohoh
my lovee

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019