Më mbaj mend (për 1 muaj)

Venesa Doçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  340
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 14 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Venesa Doçi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe popullore vajtuese. Venesa është motra e Aida Doçit dhe nën menagjimin e Naser Gashit. Në vitin 2018, Venesa Doçi publikon albumin "Cover". Më datë 10 Shtator 2019, Venesa Doçi publikon videoklipin "Çok Kötüymüşsün"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Motra e

Aida Doçit

Motra e

Argjenda Doçit

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

2 🔥Cover (2018)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blinera Muzhaku

Vesa Berisha

Luiza Hasani

Anika Berisha

Edueda Salihaj

Erza Hoti

Arbnora Rexhepi

Roza Sadiku

Lorina Dula

Rreze Bekteshi

Tags: Venesa Doci, Vanesa Doqi, Vanesa Doci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet