Më mbaj mend (për 1 muaj)

Venesa Doçi - Tradhtar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15

Me kan than qe e ke gjet ti fatin tan,
mkan tregu qe i din ti krejt per mu,
E din qe un skam tjeter,
dhe vuj plagen e vjeter
ti e din qe vuajj per tyy
qka mke ba e din te verteten
me ka len ma ke prish jeten
tjetra kurrr nuk ka met dasht
ma shum se un.
Ti je tradhtar
dhe mbetesh tradhtar per jet
o zemer e vrar
kurr tjeter ska me gjet
veq zotit ja kom lan
se veq aj ahakun ka me ta dhan .
ti kam fal
vitet me te mira n'jet
se kam pritt qe pa ty un ka me mbet
e din qe un skam tjeter
dhe e vuj plagen e vjeter
ti e dinn
qe vuaj per tyy
qka mke ba ti e din tverteten
me ke lan ma ke prish jeten
tjetraa kurrr
nukk kamm mett dashtt mashhumm se unn.
Ti je tradhtar
dhe mbetesh tradhtar per jet
o zemer e vrar
kurr tjeter skam me gjet
veq zotit ja kom lan
se veq aaj hakun ka me ta dhan .


Ky tekst u dërgua nga Arta Agushi

Venesa Doçi - Tradhtar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhtar".
3. Video është e këngës "Tradhtar", por nuk këndohet nga Venesa Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Venesa Doçi:


Komente 0