Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Vanesa Sono

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  55
  • Vendlindja:
  • Sarandë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
BIOGRAFIA: Vanesa Sono është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Vanesa, vajza nga Saranda është fituesja e edicionit të 6-të të “Gjeniut të vogël”. Spektakli më i madh i talenteve të vegjël, në një mbrëmje të gjatë e plot emocione fëmijësh, u finalizua me një zë që premton shumë. Treshja e fundit finaliste, që i kapërceu të gjitha pengesat ishte Vanesa, Artemisa dhe Rea. Pas performancave të fundit të vajzave, Vanesa ishte më e votuara nga juria. Në vitin 2014, Vanesa Sono shpallet fituese në Gjeniu I Voge...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Fituese e

Gjeniu I Vogel

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arsinda

Inis Neziri

Irena Metalla

Edea Demaliaj

Klea Balukja

Gjulia

Ariana

Dafina Buzhala

Rinna

Eronida

Tags: Vanesa Sono, Vanesa Gjeniu I Vogel, Vanessa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet