Vanesa Humolli
Vanesa Humolli

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Vanesa Humolli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2005, Vanesa Humolli merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Aventurat E Selimit". Në Qershor 2006, Vanesa Humolli merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Qka Po Thot Kojshia". Në Qershor 2007, Vanesa Humolli merr pjesë në Polifest Kids 2007 me këngën "Loja Dinderlla"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0