Më mbaj mend (për 1 muaj)

Varrosi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  717
 • Emri i Vërtetë:
 • Denis Hajri
 • Vendlindja:
 • Burrel 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Angli 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Varrosi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Varrosi eshte Rapper me grupin O.T.R. Ai ka lindur ne Burrel te Matit (Shqiperi), por tani jeton ne Londer, United Kingdom. Emri i tij i vertet eshte Denis Hajri. Më datë 4 Gusht 2014, Noizy publikojnë videoklipin "Take A Picture", në bashkëpunim me Lumi B, Lil Koli, Varrosi & Mc Kresha. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Më datë 26 Gusht 2015, Varrosi publikon videoklipin "3pm ( Paulo Maldini 3)", në bashkëpunim me Lil Koli. Më datë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

O.T.R.

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

19 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (9)

8
5
3
25
0
0
0
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Ace

JR

Vinz

Lil Koli

Stealth

Bohemi

Tankilla

Albboy

Lazy

Eleminimi

Tags: Varrosi, Denis Hajri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet