Më mbaj mend (për 1 muaj)

Varrosi
 • Emri i Vërtetë:
 • Denis Hajri
 • Vendlindja:
 • Burrel 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Uk 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 4 Tetor 1988
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♎ Peshorja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  781
Këndon kryesisht: hip-hop

Varrosi është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Varrosi eshte Rapper me grupin O.T.R. Ai ka lindur ne Burrel te Matit (Shqiperi), por tani jeton ne Londer, United Kingdom. Emri i tij i vertet eshte Denis Hajri.

Më datë 4 Gusht 2014, Noizy publikojnë videoklipin "Take A Picture", në bashkëpunim me Lumi B, Lil Koli, Varrosi & Mc Kresha. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative.

Më datë 26 Gusht 2015, Varrosi publikon videoklipin "3pm ( Paulo Maldini 3)", në bashkëpunim me Lil Koli.

Më datë 27 Tetor 2015, Noizy, Varrosi & Lil Koli publikojnë videoklipin "30 Vet". Teksti u shkrua nga Varrosi, Lil Koli, Noizy.

Më datë 15 Prill 2016, Noizy publikon videoklipin "Shut The Place Down", në bashkëpunim me Varrosi.

Më datë 18 Prill 2016, Varrosi publikon videoklipin "Got Barz".

Më datë 30 Dhjetor 2016, Varrosi publikon videoklipin "Problemi".

Më datë 26 Shkurt 2017, Varrosi publikon videoklipin "Ti Nuk Je O.T.R".

Më datë 16 Prill 2017, Unittick publikon videoklipin "Le Ca Folin", në bashkëpunim me Varrosi.

Më datë 9 Maj 2017, Varrosi publikon videoklipin "Bashk Me Shokin". Teksti u shkrua nga vetë Varrosi.

Më datë 27 Tetor 2017, Varrosi publikon videoklipin "Big Daddy", në bashkëpunim me Noizy. Teksti u shkrua nga Varrosi, Noizy.

Më datë 17 Dhjetor 2017, Varrosi publikon videoklipin "Pa U Lodh".

Më datë 7 Tetor 2018, Noizy publikon videoklipin "Meksikane", në bashkëpunim me Varrosi. Teksti u shkrua nga Noizy, Varrosi.

Më datë 31 Tetor 2019, Dafina Zeqiri publikon videoklipin "Ring Ring", në bashkëpunim me Varrosin. Videoklipi u prodhua nga kompania Entermedia.

Më datë 2 Shtator 2020, Varrosi publikon videoklipin "Cakmak".

Më datë 2 Prill 2021, Varrosi publikon videoklipin "Flamma". Teksti i këngës u shkrua nga Varrosi.

Më datë 16 Korrik 2021, Noizy, Varrosi & Lil Koli publikojnë videoklipin "Te Lagja".

Leon ka njoftuar se do publikojë së shpejti videoklipin "Vazo", në bashkëpunim me Varrosin.

Më datë 8 Tetor 2021, Leon publikon videoklipin "Vazo", në bashkëpunim me Varrosin. Teksti i këngës u shkrua nga Leon & Varrosi. Videoklipi u prodhua nga MAX Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga EngliVersal.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  Serpente    ThePirust9  

Komente

19

Anëtar i labelit

O.T.R.

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjeraLajme Showbiz:

Më shumë artikuj nga Varrosi »

Komente 19