Më mbaj mend (për 1 muaj)

Varrosi - Splifa (Freestyle) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

rrobat firmato a thoj janprej Laci
nje hap perpara m'pelqen avantazhi
reperat gjuhen si cjapi t'kasapi
hik koka ka shpatlla medusa versaci
Gjithmon me kapele si kurdo marjaçi
Tranquila tranquila muçaçot jan gati
Tipat shofin shtremt veç për inati
Del syni venit dukesh si feti uapi
Tu njek veç florinin si pun pirati
Eci me hapin e kohes si digjatlbi
Boxet shum seksi si Almeda abazi
Nuk nalem tu pi mos me mul
Me zinin nsken gjithmon bohet nami
Kundershtaret cof sikur ponami
Fuck you fuck them fuck everybady
Siç merda my shqipe ti ske tash nobadyNuk kemi video për këtë këngë.


Varrosi
Publikimi: 28/09/2016


Varrosi - Splifa (Freestyle)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Splifa (Freestyle)".
3. Video është e këngës "Splifa (Freestyle)", por nuk këndohet nga Varrosi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Varrosi:


Komente 0