Më mbaj mend (për 1 muaj)

Varrosi - Paret Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Biri i Selo-oo (Selo-oo)
Huh-huh
Huh-huh
Yeah-yeah
Huuh-uuh
Huuh-uuh

[Refreni]
I du paret sikur banka
Femnën t'omël si çokollata
Shok 't e fort' i kam si gjiganda
Kur jena n'rrugën ton', nuk i bëjm' kujt mbrapa
I du paret sikur banka (Wouh)
Femnën t'omël si çokollata (Hah)
Shok't e fort' i kam si gjiganda
Kur jena n'rrugën ton', nuk i bëj kujt mbrapa

[Vargu 1]
Grupi fort', me këm n'tok'
Non stop t'u bo lek nëpër rrug'
Femra smut, bythën e ka çut (Wouh)
Bushtër e keqe ka qejf me ja lidh durt
Ti derdh trut, pidhi rri urt' (Pow)
Sa her' që boj kong' po ju djeg si barut
Mos e merr përsipër kur nuk je i sigurt (Yah)
M'lej n'punën time se shum' po m'hajn hunt
Tash munen me m'pa, Gjoni. Cena
Mos i lini me ju fry, pse bini viktima
Kur hekri oi madh, ma i madh o vrima
Mos e rrit menen se t'plas kaptina
Zemra [?] don me pi m'u bo spat (Wouh)
Ajo do nje njeri te keq., nuk po don halabak
E ka ngjyrën e bukur, e omël si konjak (Wouh)
I vij akull n'krеvat,po pasha robt

[Refreni]
I du paret sikur banka
Femnën t'omël si çokollata
Shok't e fort' i kam si gjiganda
Kur jena n'rrugën ton', nuk i bëjm' kujt mbrapa
I du paret sikur banka (Wouh)
Femnën t'omël si çokollata ( Hah)
Shok't e fort' i kam si gjiganda
Kur jena n'rrugën ton', nuk i bëjm' kujt mbrapa.

[Vargu 2]
Jam loco, m'lej rehat shoko
Super bar, t'bo dru si Pinocchio (Hah)
Moj kurvë, ra-ta-ta sikur Tokyo
Marrëm para, s'po foli Marok
A m'kupto, t'u. bo numrat n'crypto
Ça din kta për kto gjona o miko (Hah)
Jeta film sikur e shifni n'kino (Kino)
Big Daddy shumë i madh për bambino (Pow-pow)
E bardh' a jeshile, si stema Celtic-ut
S'kan' gjak kan qumsht si dega e fikut (Hah)
Femna o t'u ngusht si mas Korrikut (Uhh)
Me do koka t'u ha drek' buz Adratikut
Femna plot sikur vila Playboy
I du shum' paret dhe per ta kan' nevoj'
Ma lypi vet, s'ka nevoj' ta ngacmoj
Ka nju nga shoqet e ka qejf t'një provoj

[Refreni]
I du paret sikur banka
Femnën t'omël si çokollata
Shok't e fort' i kam si gjiganda
Kur jena n'rrugën ton', nuk i bëjm' kujt mbrapa
I du paret sikur banka (Wouh)
Femnën t'omël si çokollata ( Hah)
Shok't e fort' i kam si gjiganda
Kur jena n'rrugën ton', nuk i bëjm' kujt mbrapa.

I du paret sikur banka (Sikur banka)
Shok't e fort' i kam si gjiganda (I kam si gjiganda)
I du paret sikur banka (Sikur banka)
Shok't e fort' i kam si gjiganda
Kur jena n 'rrugën ton', nuk i bëj kujtim mbrapa (Nuk i bëj kujtim mbrapa)
Varrosi
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/06/2023
Teksti: Varrosi
Produksioni: Son Of Selo


Varrosi - Paret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Paret".
3. Video është e këngës "Paret", por nuk këndohet nga Varrosi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Varrosi:


Komente 0