TEKSTESHQIP

Vasil Shporaj & Klarisa Filipi
Sonte Eshte Moj Nata Jote
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sonte Eshte Moj Nata Jote" kënduar nga Vasil Shporaj & Klarisa Filipi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 25 Nëntor 2012, Vasil Shporaj & Klarisa Filipi publikojnë videoklipin "Sonte Eshte Moj Nata Jote".