A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vasillaq Gremi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 54 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
Vasillaq Gremi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Spiro Roko

Hysni Alushi

Arben Delaj

Fred Delaj

Arjan Toci

Hajredin Gjeta

Reshit Boka

Gjergj Leka

Ferdinant Bjanku

Joe Artid Fejzo


Tags: Vasillaq Gremi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019